رویدادهای آتی
دفتر
پیوندها
اخبار > جهت‌گیری به‌سوی شناسایی و هدایت دانش آموزان صاحب استعداد درخشان صاحب اختراع در جشنواره رویش


  چاپ        ارسال به دوست

در تشریح نوآوری‌های جشنواره رویش توسط ریاست جشنواره اعلام شد:

جهت‌گیری به‌سوی شناسایی و هدایت دانش آموزان صاحب استعداد درخشان صاحب اختراع در جشنواره رویش

به گزارش روابط عمومی بنیاد نخبگان استان تهران، دکتر یوسفی فر رئیس جشنواره شکوفایی اختراعات استان تهران و البرز (رویش)، یکی از اهداف جشنواره را شناسایی دانش آموزان دارای استعدادهای برتر درزمینه اختراعات و نوآوری دانست. وی در این رابطه تأکید کرد بهتر است شناسایی و کشف استعدادهای موردنظر از ابتدا و در سطح مدارس آغاز شود. ازاین‌رو بر اساس یکی از سیاست‌های راهبردی جشنواره رویش،  در این جشنواره امکانی فراهم شد تا دانش آموزان استعداد درخشان اختراعات و نوآوری‌های برگزیده جشنواره خوارزمی خود را، با تائید داوران اداره استعداد درخشان شهر تهران و با محوریت دو مدرسه فرزانگان و علامه حلی در 2 غرفه به نمایش بگذارند.

     همچنین در همین راستا به‌منظور توانمندسازی هرچه بیشتر این دانش آموزان، بخشی از ظرفیت کارگاه‌های توانمندسازی که در ایام جشنواره برگزار می‌شود، به این دانش آموزان مخترع  اختصاص‌یافته است.

   در پایان ایشان از اهتمام بنیاد نخبگان استان تهران جهت برقراری و تعامل با آموزش‌وپرورش و برنامه‌ریزی لازم جهت بازدید 40 مدرسه استعداد درخشان استان تهران از جشنواره خبر دادند.

 


٠٩:٠٢ - 1393/10/30    /    شماره : ٤١٥٦    /    تعداد نمایش : ٨٠١تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد نخبگان استان تهران محفوظ می باشد
آدرس: خيابان استاد نجات الهي - نرسيده به خيابان كريم خان - كوچه شهید حقيقت طلب – پلاك 17 تلفن 09601 - 88900511