رویدادهای آتی
دفتر
پیوندها
اخبار > طرح دوست علمی خلاقیت و کارآفرینی دختران آغاز شد


  چاپ        ارسال به دوست

به همت بنیاد نخبگان استان تهران

طرح دوست علمی خلاقیت و کارآفرینی دختران آغاز شد

به همت بنیاد نخبگان استان تهران، طرح دوست علمی خلاقیت و کارآفرینی دختران ویژه دانش آموزان پایه نهم، 25 لغایت 27 بهمن‌ماه در دبیرستان فرزانگان قرچک ورامین در حال برگزاری است.

این رویداد با حضور 70 دانش‌آموز دختر پایه نهم مناطق ری، ورامین و قرچک که طی تکمیل پرسشنامه انتخاب شدند و با همکاری مجموعه‌ای از مستعدین برتر فارغ‌التحصیل دانشگاه صنعتی شریف برگزار می‌گردد.

آشنایی با راه‌اندازی عالمانه یک کسب و کار، تیپ‌های متنوع تخصصی و تفاوت الزامات هریک از آن‌ها، استفاده از آزمون‌ها و بازی‌های مختلف جهت شناسایی استعدادها و معرفی راه‌های تقویت کاستی‌ها از جمله بخش‌های مختلف  این طرح است. ارائه بسته هدایت تحصیلی-شغلی با هدف استعدادیابی بر اساس نظریه تیپ‌های شخصیتی هالند بخش پایانی طرح سه روزه دوست علمی خلاقیت و کارآفرینی خواهد بود.

لازم به ذکر است، طرح دوست علمی با همکاری اداره استعدادهای درخشان و اداره‌کل آموزش‌وپرورش شهرستان‌های استان تهران در راستای پاسخگویی به نیازهای طبیعی دانش‌آموزان مستعد‌برتر در ابعاد علمی و معنوی و اغناء روح جستجوگر و ذهن خلاق و نقاد آنان توسط بنیاد نخبگان استان تهران در تاریخ 25 لغایت 27 بهمن‌ماه برگزار می‌گردد.

 


١٧:٥٤ - 1396/11/25    /    شماره : ٣١٩٢١    /    تعداد نمایش : ٢١٣تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد نخبگان استان تهران محفوظ می باشد
آدرس: خيابان استاد نجات الهي - نرسيده به خيابان كريم خان - كوچه شهید حقيقت طلب – پلاك 17 تلفن 09601 - 88900511