رویدادهای آتی
دفتر
پیوندها
اخبار > بازدید نیم روزه از نمایشگاه و شرکت چاپ افست با حضور مستعدین‌برتر برگزار می شود


  چاپ        ارسال به دوست

به همت بنیاد نخبگان استان تهران؛

بازدید نیم روزه از نمایشگاه و شرکت چاپ افست با حضور مستعدین‌برتر برگزار می شود

به گزارش روابط عمومی بنیاد نخبگان استان تهران؛ برنامۀ بازدید از نمایشگاه و شرکت چاپ افست با همکاری دفتر انتشارات و تکنولوژی آموزشی رشد در تاریخ سه شنبه 17 بهمن ماه  با حضور مستعدین برتر برگزار می‌شود.

شركت افست در تير ماه 1336 با يكهزار سهم يكهزار توماني كه سهامداران آن اغلب ناشران بودند، آغاز به كار كرد. آن هنگام كه شركت افست پا به عرصه وجود گذاشت، وضعيت كيفي و كمي چاپ در كشور چندان رضايت بخش نبود. شركت افست با ورود جديدترين تكنولوژي چاپ در آن زمان، تحول بزرگي در صنعت چاپ كشور ايجاد كرد و زمينه چاپ هماهنگ و جديدكتابهاي درسي را در تيراژهاي ميليوني براي اولين بار فراهم كرد. از ابتداي تأسيس شركت افست مهمترين وظيفه اين شركت چاپ و صحافي كتابهاي درسي و مجلات كمك آموزشي بوده و هرگاه ظرفيت توليد شركت امكان پذيرش سفارشات غير درسي را داشته ، اقدام نموده است.. شرکت افست در حال حاضر ۴ شعبه در سرتاسر ایران دارد که در زمینه چاپ و انتشار کتاب های درسی ، مطبوعات و… فعالیت دارند. طبق آمارهای ارائه شده ظرفیت تولیدی شرکت سالانه حدود ۷۵ میلیون جلد کتاب درسی با میانگین صفحات ۱۶۰ صفحه، ۱۶۵ میلیون نسخه روزنامه چهار رنگ ۱۶ صفحه‌ای در قطع ۵۰*۳۵ و ۵۵ میلیون نسخه مجله با قطع ۲۸*۲۱ و با صفحات تقریبی ۳۶ صفحه و حدود ۲ میلیون جلد کتاب متفرقه در سال است.

کلیه مستعدین برتر علاقه‌مند به حضور در این بازدید نیم روزه می‌توانند ضمن مراجعه به سامانه بازدیدها (کلیک کنید) نسبت به تکمیل اطلاعات و ثبت نام اقدام نمایند.

اطلاعات تکمیلی براساس مشخصات تماس درج شده در سامانه فوق متعاقبا اطلاع‌رسانی خواهد شد.

این بازدید در راستای برگزاری نکوداشت استاد غلامعلی مکتبی از چهره‌های کتب درسی در حوزه تصویرگری ادبیات کودکان اجرا می‌گردد. لازم به ذکر است، برخی از نقاشی‌های original کتاب‌های درسی در زمان برگزاری نکوداشت استاد مکتبی در محل بنیاد نخبگان استان تهران نمایش داده خواهد شد (جهت شرکت در نکوداشت کلیک کنید).

 


١١:٢٨ - 1396/10/30    /    شماره : ٣٠٩٩٧    /    تعداد نمایش : ٢٦٩تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد نخبگان استان تهران محفوظ می باشد
آدرس: خيابان استاد نجات الهي - نرسيده به خيابان كريم خان - كوچه شهید حقيقت طلب – پلاك 17 تلفن 09601 - 88900511