رویدادهای آتی
دفتر
پیوندها
اخبار > نشست هم‌اندیشی بررسی فرصت‌های صنایع خلاق ویژه مستعدین برتر برگزار شد


  چاپ        ارسال به دوست

با حضور رئیس بنیاد نخبگان استان تهران؛

نشست هم‌اندیشی بررسی فرصت‌های صنایع خلاق ویژه مستعدین برتر برگزار شد

به گزارش روابط عمومی بنیاد نخبگان استان تهران؛ نشست هم‌اندیشی بررسی فرصت‌های صنایع خلاق با حضور دکتر علیرضا زراسوندی رئیس بنیاد نخبگان استان تهران و جمعی از مستعدین برتر برگزار شد.

در ابتدای این نشست مشاور رئیس بنیاد نخبگان استان تهران اظهار داشت: این نشست پیرو نشست رئیس بنیاد نخبگان استان تهران با دکتر سجادی نیری دبیر ستاد توسعه فناوری‌های نرم و هویت‌ساز معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برگزار شده و هدف آن را آشنایی مستعدین برتر با کارآفرینی در صنعت گردشگری و فناوری‌های نرم و زمینه سازی ورود و حضور مستعدین برتر به این حوزه  بیان نمود.

در ادامه این نشست دکتر زراسوندی با بیان این نکته که دغدغه و مطالبه اصلی مستعدین برتر مبحث اشتغال است هدف از این نشست را درگیر نمودن مستعدین برتر برای تصمیم‌گیری در خصوص ایجاد شرکت‌هایی در حوزه صنایع خلاق عنوان نمود. وی  با اشاره به اقدامات صورت گرفته اظهار داشت: هم اکنون نسبت به شرکت‌های دانش بنیان یک تغییر رویه وجود دارد وی رویکرد و دیدگاه  نخست نسبت به شرکت های دانش بنیان را قطعه‌سازی، حوزه‌های فناورانه و مهندسی دانست در حالی که شرکت‌های خدماتی نیز می توانند یک شرکت دانش بنیان و خلاق باشند. وی از مستعدین برتر درخواست نمود که ایده و طرح های خود را با تمرکز بر رشته های علوم انسانی مطرح کنند. ایشان شبکه‌سازی بین مستعدین برتر در رشته‌های هنری، میراث فرهنگی، گردشگری و سایر حوزه‌های مرتبط با صنایع خلاق جهت طرح ایده‌های نرم و هویت‌ساز را زمینه‌ساز ارتقاء سطح مهارتی مستعدین برتر دانست و از اولویت‌های بنیاد نخبگان استان تهران بر شمرد.

در ادامه این نشست مستعدین برتر مسائل و نقطه نظرات خود را درخصوص صنایع خلاق بیان نمودند.

نشست هم‌اندیشی مستعدین برتر با رئیس بنیاد نخبگان استان تهران  در تاریخ 18 دی ماه در محل بنیاد نخبگان استان تهران برگزار گردید.

 


١١:١٢ - 1396/10/24    /    شماره : ٣٠٧٣٨    /    تعداد نمایش : ٢٠٤تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد نخبگان استان تهران محفوظ می باشد
آدرس: خيابان استاد نجات الهي - نرسيده به خيابان كريم خان - كوچه شهید حقيقت طلب – پلاك 17 تلفن 09601 - 88900511