رویدادهای آتی
دفتر
پیوندها
اخبار > اردوی جهادی پزشکی-روانشناسی ویژه کرمانشاه برگزار می‌شود


  چاپ        ارسال به دوست

به همت بنیاد نخبگان استان تهران

اردوی جهادی پزشکی-روانشناسی ویژه کرمانشاه برگزار می‌شود

بنیاد نخبگان استان تهران در راستای برنامه‌های فرهنگی خود، اردوی جهادی پزشکی تخصصی را در مناطق زلزله زده استان کرمانشاه برگزار می‌نماید.

 به گزارش روابط عمومی بنیاد نخبگان استان تهران؛ بر اساس سیاست‌های سند راهبردی کشور در امور نخبگان مبنی بر استفاده از ظرفیت‌های موجود در کشور برای نیل به اهداف تعیین شده در حوزه نخبگانی و همچنین بنا به ضرورت بسترسازی برای اثرگذاری اجتماع نخبگانی در جامعه، بنیاد نخبگان استان تهران، برگزاری اردوهای جهادی را در اولویت‌کاری خود و در ذیل برنامه‌های فرهنگی قرار داده است.

بر همین اساس در پی وقوع زمین لرزه استان کرمانشاه به‌منظور خدمات‌رسانی تخصصی به ساکنین این منطقه،  بنیاد نخبگان استان تهران با همکاری بنیاد نخبگان استان کرمانشاه اقدام به برگزاری اردوی جهادی پزشکی تخصصی دررشته‌های پزشکی و روانشناسی نموده است.

این اردو در روزهای 12،11 و 13 بهمن ماه در یکی از مناطق زلزله زده استان کرمانشاه برگزار می‌شود. حمل و نقل مستعدین برتر به منطقه با هواپیما صورت می‌گیرد.

رشته‌های مورد نظر شامل فارغ التحصیلان رشته‌های روانشناسی (روانشناسی بالینی،کودک، مشاور خانواده)، مددکار اجتماعی (در صورت گذراندن دوره مدیریت بحران)، پزشک عمومی، متخصص زنان و مامایی، متخصص کودکان و دیگر تخصص های پزشکی می‌باشد.

با توجه به ویژگی‌های خاص منطقه و به منظور عملکرد  بهتر، اولویت رشته های روانشناسی با مستعدین برتر استان‌های کرد زبان می‌باشد.

لذا بدین وسیله از کلیه متخصصین تحت پوشش بنیاد ملی نخبگان که علاقه مند به حضور دراین اردوی جهادی هستند دعوت می‌گردد ضمن مراجعه به سامانه ثبت نام رویدادهای فرهنگی بنیاد نخبگان استان تهران به نشانی http://visitfarhangi.bmn.ir  نسبت به تکمیل اطلاعات و ثبت نام اقدام نمایند.

لازم به ذکر است قبل از برگزاری اردو جلسه توجیهی برگزار می‌گردد. سایر اطلاعات تکمیلی بر اساس اطلاعات تماس مندرج در سامانه ثبت نام، اطلاع‌رسانی خواهد شد.

 


١٦:٠٣ - 1396/10/23    /    شماره : ٣٠٧٢٢    /    تعداد نمایش : ٢٤٧تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد نخبگان استان تهران محفوظ می باشد
آدرس: خيابان استاد نجات الهي - نرسيده به خيابان كريم خان - كوچه شهید حقيقت طلب – پلاك 17 تلفن 09601 - 88900511