رویدادهای آتی
دفتر
پیوندها
اخبار > جشنواره اختراعات صنعت آرايشي و بهداشتي


  چاپ        ارسال به دوست

جشنواره اختراعات صنعت آرايشي و بهداشتي

مركز فن ­بازار ملّي ايران با همكاري «شركت فرابورس ايران» و با حمايت معاونت علمي و فنّاوري رياست جمهوري، در نظر دارد جشنواره اختراعات را در زمينۀ صنعت آرايشي و بهداشتي در اواسط زمستان سال 1396برگزار كند.

اين جشنواره به­ منظور تجاري­ سازي اختراعات اين صنعت از طريق معامله/ جذب سرمايه­ گذار و با حضور سرمايه­ گذاران و توليدكنندگان اين حوزه صنعتي برگزار خواهد شد. معاونت علمي و فنّاوري رياست جمهوري نيز براي تكميل مستندات و خريد اختراعات يا سرمايه­گذاري روي آنها توسط صنعتگران و سرمايه ­گذاران، تسهيلاتي را ارائه مي­كند.

مخترعاني كه تمايل به حضور در اين جشنواره را دارند، مي­توانند فرم نام­ نويسي را از وبگاه جشنواره به نشاني www.techfestival.ir (بخش فستيوال نوآوري­ هاي صنعت آرايشي و بهداشتي) دريافت و پس از تكميل به همراه تصوير گواهي ثبت اختراع حداكثر تا تاريخ 1396/09/30 به نشاني الكترونيكي festival@techmart.ir ارسال كنند.

همچنين براي كسب اطلاعات بيشتر مي­توانيد به نشاني www.techfestival.ir مراجعه و يا با شماره تلفن­ هاي 63-88398543-021 تماس حاصل فرماييد.

 


١٦:٤٤ - 1396/09/05    /    شماره : ٢٩٢١٢    /    تعداد نمایش : ٢١١تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد نخبگان استان تهران محفوظ می باشد
آدرس: خيابان استاد نجات الهي - نرسيده به خيابان كريم خان - كوچه شهید حقيقت طلب – پلاك 17 تلفن 09601 - 88900511