رویدادهای آتی
دفتر
پیوندها
اخبار > اردوی جهادی فرهنگی آموزشی در دبیرستان شهید کلهر منطقه صالح آباد غربی تهران برگزار شد


  چاپ        ارسال به دوست

به همت بنیاد نخبگان استان تهران؛

اردوی جهادی فرهنگی آموزشی در دبیرستان شهید کلهر منطقه صالح آباد غربی تهران برگزار شد

به گزارش روابط عمومی بنیاد نخبگان استان تهران؛ اردوی جهادی مشاوره در دبیرستان دخترانه شهید کلهر واقع در منطقه صالح‌آباد تهران، بصورت کارگاه‌های مشاوره روانشناسی، تغذیه و تحصیلی ویژه دانش‌‌‌‌آموزان این مدرسه با حضور مستعدین برتر جهادگر برگزار گردید.

در این اقدام جهادی کارگاه مشاوره هدف‌گزینی و معنایابی در زندگی توسط دکتر مریم سلمانیان؛ برگزار گردید.  همچنین مشاوره روان‌شناسی فرد به فرد  نفر برای تعدادی از دانش آموزان بخش دیگری از فعالیت‌های جهادی دکتر سلمانیان بود.

در ادامه این اقدام جهادی، کارگاه مشاوره تغذیه با حضور دکتر غزاله اسلامیان برگزار گردید. در این کارگاه اسلامیان با ارائه هرم راهنمای غذایی، با در نظر گرفتن معیار سن افراد میزان مواد غذایی مورد نیاز هر یک از دانش‌آموزان را به آنها گفت. ارائه مشاوره به صورت فرد ‌به فرد به دانش آموزان در خصوص قد، وزن و ملاحضات ژنتیک بخش دیگری از کارگاه مشاوره تغذیه بود. همچنین بررسی برنامه رژیم غذایی برای دانش‌آموزان صدک بالای 95 بخش پایانی این کارگاه بود.

کارگاه مشاوره تحصیلی برای دانش‌آموزان پایه دهم و یازدهم در رشته های علوم انسانی و تجربی و نیز انش‌آموزان پایه دوازدهم علوم تجربی  توسط علی ناصحیان بخش دیگری از این اقدام جهادی بود. محتوای این کارگاه برنامه‌ریزی تحصیلی، روش‌های صحیح مطالعه و همچنین هدف‌گذاری برای موفقیت در کنکور بود.

اردوی جهادی مشاوره مدرسه شهید کلهر با همکاری بسیج علمی، پژوهش و فناوری تهران بزرگ برگزار گردید.

اردوهای جهادی بنیاد نخبگان استان تهران به منظور ارتقای شناخت اجتماع نخبگانی از نیازها و شرایط واقعی جامعه و بر اساس سیاست‌های سند راهبردی کشور در امور نخبگان مبنی بر استفاده از ظرفیت‌های موجود در کشور برای نیل به اهداف تعیین شده در حوزه نخبگانی و همچنین بنا به ضرورت بسترسازی برای اثرگذاری اجتماع نخبگانی در جامعه بومی، با همکاری نهادهای ذیربط و حضور مستعدین برتر جهادگر بنیاد ملی نخبگان برگزار می‌شود.


١٥:٣٦ - 1396/08/24    /    شماره : ٢٨٩٧٥    /    تعداد نمایش : ٢٨٩تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد نخبگان استان تهران محفوظ می باشد
آدرس: خيابان استاد نجات الهي - نرسيده به خيابان كريم خان - كوچه شهید حقيقت طلب – پلاك 17 تلفن 09601 - 88900511