رویدادهای آتی
دفتر
پیوندها
اخبار > مستعدین برتر از شرکت صاهیراد بازدید کردند


  چاپ        ارسال به دوست

مستعدین برتر از شرکت صاهیراد بازدید کردند

 

به گزارش روابط عمومی بنیاد نخبگان استان تهران؛ مستعدین برتر در صبح روز دوشنبه مورخ 20 شهریور 96 از شرکت صاهیراد بازدید نمودند.

در ابتدای بازدید مستعدین برتر در جلسه معارفه شرکت حضور یافتند. در این جلسه مدیر بازرگانی خارجی شرکت با نحوه شروع به کار، زمینه فعالیت، پروژه های در دست انجام این شرکت دانش بنیان توضیح دادند و این طور بیان داشتند: صاهیراد تنها تولیدکننده سامانه محافظت جمر، تنها تولید کننده سامانه تجسس و ... است. بحث هوشمندسازی، ایده پردازی، طرح و اجرای بزرگترین پروژه ICT راهداری کشور، سامانه محیط زیست رصد ماشین ها و...  توسط این شرکت دانش بنیان انجام گردیده است. 

پس از آن مدیر واحد فروش و بازرگانی پیرامون اهمیت تعیین چشم‌انداز، و فعال سازی منِ متخصص، منِ کارآفرین و منِ مدیر در وجود هر فردی صحبت کرد و لازمه موفقیت را فعال کردن همزمان این مولفه ها در وجود هر فردی دانست.

در ادامه مستعدین برتر به بازدید از ساختمان فنی شرکت پرداختند و از واحد های مونتاز، ترانس، CKD، کنترل کیفیت، برنامه نویسی، تعمیرات، تحقیقات، آزمایشگاه و سایر واحدها بازدید نمودند و از نزدیک با نحوه تولید UPSها آشنا شدند.

بخش پایانی این بازدید جلسه با مدیر کل شرکت و گپ و گفت با ایشان بود.

از جمله اهداف این بازدید ضمن آشنایی با زمینه‌های فعالیت شرکت‌های دانش بنیان؛ زمینه سازی جهت همکاری مستعدین برتر با این شرکت‌ها بود.

شرکت دانش بنیان صاهیراد در زمینه تولید کننده UPS های تخصصی، UPS های مخصوص دوربین های مدار بسته، سامانه محافظت با مه (ضد سرقت) طراح و مجری سیستم های الکترونیکی صنعتی و نظامی فعالیت می‌کند.

بازدید تخصصی از شرکت صاهیراد در 20 ام شهریور با حضور مستعدین برتر رشته های برق، کامپیوتر ، فناوری اطلاعات و سایر رشته‌های مرتبط انجام شد.

 

 

 

 

 


١٤:٢٤ - 1396/06/21    /    شماره : ٢٧٢٨٠    /    تعداد نمایش : ٢٧٢تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد نخبگان استان تهران محفوظ می باشد
آدرس: خيابان استاد نجات الهي - نرسيده به خيابان كريم خان - كوچه شهید حقيقت طلب – پلاك 17 تلفن 09601 - 88900511