رویدادهای آتی
دفتر
پیوندها
اخبار > نشست معارفه برنامه تبادل دانشمندان جوان برگزار می‌گردد.


  چاپ        ارسال به دوست

نشست معارفه برنامه تبادل دانشمندان جوان

نشست معارفه برنامه تبادل دانشمندان جوان برگزار می‌گردد.

به گزارش روابط عمومی بنیاد نخبگان استان تهران، نشست معارفه برنامه تبادل دانشمندان جوان به منظور زمینه‌سازی توسعه فرصت‌های مطالعاتی خارج از کشور ویژه مستعدین برتر توسط بنیاد نخبگان استان تهران با همکاری معاونت امور بین‌الملل و تبادل فناوری معاونت علمی و فناوری رئیس جمهور برگزار می‌گردد.

گسترش هدفمند فرصت‌های مطالعاتی خارج از کشور برای صاحبان استعداهای برتر و نخبگان بر اساس نیازها و اولویت‌های ملی و نیز گسترش نظام‌مند همکاری‌های علمی، فنّاورانه، فرهنگی و اجتماعی افراد و گروه‌های نخبه با همتایان خارجی در اجرای طر‌ح‌های مشترک بین‌المللی از جمله اقدامات ملی ذکر شده در سند راهبردی کشور در امور نخبگان است.

در این راستا بدنبال اجرایی‌سازی برنامه تبادل دانشمندان جوان طی همکاری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری با وزارت علوم و فناوری چین، نشست معارفه این برنامه برگزار می‌گردد. مستعدین برتر متقاضی بهره‌مندی از فرصت مطالعاتی فوق می‌توانند جهت حضور در جلسه معارفه این نشست و همچنین درج سوالات خود در بهره‌مندی از این تسهیلات در سامانه هم‌اندیشان (کلیک کنید) تا تاریخ 20 شهریور 96 ثبت نام نمایند.

اطلاعات جامع مرتبط با برنامه تبادل دانشمندان جوان و پاسخگویی به سوالات مستعدین برتر طی نشست معارفه تبادل دانشمندان جوان در تاریخ عصر یکشنبه 26 شهریورماه در محل بنیاد نخبگان استان تهران ارائه خواهد شد. لیکن ثبت نام شرکت در نشست فوق جهت حضور الزامی است.

لازم به ذکر است که از جمله شرایط لازم جهت دریافت حمایت مربوط به فعالیت در موسسات تحقیقاتی چین (به مدت شش ماه تا یک سال) سن محققین متقاضی است که باید کمتر از 45 سال بوده و دارای مدرک دکترا و یا آنکه سابقه 5 سال کار تحقیقاتی داشته باشند‌ (جهت اطلاع از شرایط و مدارک مورد نیاز شرکت در برنامه تبادل دانشمندان جوان کلیک کنید).

زمان دقیق برگزاری نشست معارفه برنامه تبادل دانشمندان جوان بر اساس اطلاعات درج شده در سامانه هم‌اندیشان به مستعدین برتر اطلاع‌‍ رسانی خواهد شد.

 


١٦:٤٤ - 1396/06/19    /    شماره : ٢٦٩١٣    /    تعداد نمایش : ٤٧٢تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد نخبگان استان تهران محفوظ می باشد
آدرس: خيابان استاد نجات الهي - نرسيده به خيابان كريم خان - كوچه شهید حقيقت طلب – پلاك 17 تلفن 09601 - 88900511