رویدادهای آتی
دفتر
پیوندها
اخبار > اردوی جهادی پزشکی- غربالگری در روستاهای منطقه 19 (پلایین، جعفرآباد و قلعه نو) برگزار شد


  چاپ        ارسال به دوست

به همت بنیاد نخبگان استان تهران؛

اردوی جهادی پزشکی- غربالگری در روستاهای منطقه 19 (پلایین، جعفرآباد و قلعه نو) برگزار شد

با برگزاری اردوی جهادی به همت بنیاد نخبگان استان تهران، در روستای پلایین، جعفرآباد و قلعه نو، دانش‌آموزان و اهالی محل توسط مستعدین برتر گروه علوم پزشکی مورد معاینه پزشکی قرار گرفتند.

در این اقدام جهادی غربالگری سلامت، با هدف آگاهی بخشی وضعیت سلامت افراد، مشاوره تغذیه، ویزیت قلبی، معاینه راه شنوایی، معاینه شپش و ویزیت پزشک عمومی انجام شد.

اردوی جهادی پزشکی غربالگری با اسقرار در روستای پلایین با حضور 19 شرکت‌کننده در روز شنبه مورخ 24 تیرماه 96 انجام گرفت و تعداد 140 نفر از اهالی محل مورد معاینه کلی غربالگری قرارگرفتند. همچنین پیگیری ارائه بخشی از داروهای تجویزی قسمت دیگری از فعالیت‌های صورت گرفته در این اردوی جهادی بود. 

بسیج علمی، پژوهشی و فناوری تهران بزرگ در برگزاری این اردوی جهادی با بنیاد نخبگان استان تهران همکاری نمود.

خاطرنشان می‌گردد اردوهای جهادی بنیاد نخبگان استان تهران به منظور ارتقای شناخت اجتماع نخبگانی از نیازها و شرایط واقعی جامعه و بر اساس سیاست‌های سند راهبردی کشور در امور نخبگان مبنی بر استفاده از ظرفیت‌های موجود در کشور برای نیل به اهداف تعیین شده در حوزه نخبگانی و همچنین بنا به ضرورت بسترسازی برای اثرگذاری اجتماع نخبگانی در جامعه بومی، با همکاری نهادهای ذیربط و حضور مستعدین برتر بنیاد ملی نخبگان برگزار می‌شود.
١٥:٥٢ - 1396/04/25    /    شماره : ٢٥٥٢٤    /    تعداد نمایش : ٢٧٩تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد نخبگان استان تهران محفوظ می باشد
آدرس: خيابان استاد نجات الهي - نرسيده به خيابان كريم خان - كوچه شهید حقيقت طلب – پلاك 17 تلفن 09601 - 88900511