رویدادهای آتی
دفتر
پیوندها
اخبار > مجموعه کارگاه‌های پیشرفته «خلق ثروت: از ایده تا محصول «ویژه اعضای طرح هسته‌های نخبگانی شهید احمدی روشن


  چاپ        ارسال به دوست

مجموعه کارگاه‌های پیشرفته «خلق ثروت: از ایده تا محصول»

مجموعه کارگاه‌های پیشرفته «خلق ثروت: از ایده تا محصول «ویژه اعضای طرح هسته‌های نخبگانی شهید احمدی روشن

بنیاد نخبگان استان تهران با هدف رشد و توانمندسازی مستعدین برتری که در طرح هسته‌های نخبگانی شهید احمدی روشن شرکت نموده‌اند مجموعه کارگاه‌هایی پیشرفته با موضوعاتی حول مباحث کارآفرینی و مدیریت کسب وکارهای دانش‌بنیان نوپا برگزار می‌نماید.

این کارگاه‌ها شامل درس، تست، گفتگو، فیلم، بازی و کارگروهی می‌باشد و علاوه بر آموزش مباحث علمی مرتبط با موضوعات کارگاه، شرکت کنندگان مجموعه‌ای از ابزارهای فردی و گروهی جهت استفاده کاربردی مسائل آموزش داده شده را فرا می‌گیرند. مدرس این کارگاه‌ دکتر مهدی کنعانی استاد نمونه کشوری در حوزه کارآفرینی و استاد منتخب دانشجویان دانشکده کارآفرینی دانشگاه تهران می‌باشد. با توجه به سطح بالای این کارگاه و تدریس تخصصی منطبق بر نیازهای افراد طرح هسته‌های نخبگانی، شرکت در این کارگاه‌ها اکیدا توصیه می‌شود. همچنین بعلت پیوستگی موضوعات کارگاه‌ها شرکت در کلیه ساعات این کارگاه‌ها توصیه می‌گردد.

کارگاه ایده تا محصول در تاریخ دوشنبه 26 تیرماه از ساعت 9 الی 20 در محل سالن کنفرانس دانشکده مکانیک دانشگاه صنعتی شریف برگزار می‌گردد.

 


١٢:٣٨ - 1396/04/25    /    شماره : ٢٥٤٦١    /    تعداد نمایش : ٢٥٤تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد نخبگان استان تهران محفوظ می باشد
آدرس: خيابان استاد نجات الهي - نرسيده به خيابان كريم خان - كوچه شهید حقيقت طلب – پلاك 17 تلفن 09601 - 88900511