رویدادهای آتی
دفتر
پیوندها
اخبار > روز ادبیات کودکان و نوجوانان در انجمن آثار و مفاخر فرهنگی


  چاپ        ارسال به دوست

روز ادبیات کودکان و نوجوانان در انجمن آثار و مفاخر فرهنگی

روز ادبیات کودکان و نوجوانان در انجمن آثار و مفاخر فرهنگی

به گزارش روابط عمومی بنیاد نخبگان استان تهران به نقل از انجمن آثار و مفاخر فرهنگی، به مناسبت روز ادبیات کودکان و نوجوانان، نشست هم‌اندیشی «تأثیر مفاخر پیشکسوت بر ادبیات کودک و نوجوان» در انجمن آثار و مفاخر فرهنگی برگزار می‌شود.

این انجمن در کارنامه فعالیت خود به مفاخر ادبیات کودک و نوجوان توجه ویژه‌ای داشته و از چهار تن از مفاخر پیشکسوت این حوزه از جمله جبار باغچه‌بان، مهدی آذریزدی، توران میرهادی و نوش‌آفرین انصاری که هر یک منشأ خدمات ارزنده‌ای در طول حیات پربار خود به‌ علم و فرهنگ ایران بوده‌اند، تقدیر به عمل آورده است.
از این رو، به مناسبت روز ادبیات کودکان و نوجوانان در نظر دارد هم‌اندیشی «تأثیر مفاخر بر ادبیات کودک و نوجوان» را در روز یک‌شنبه 18تیرماه1396، از ساعت 17:30 الی 19:30‌ در محل انجمن (تالار اجتماعات شهید مطهری) برگزار ‌نماید.

این هم‌اندیشی با سخنرانی آقای دکتر حسن بلخاری، رئیس انجمن آثار و مفاخر فرهنگی، سرکار خانم نوش‌آفرین انصاری، آقای هوشنگ مرادی کرمانی، آقای شهرام اقبال‌زاده، آقای دکتر حسین شیخ رضایی و سرکار خانم سحر ترهنده برگزار می‌شود.

کلیه نخبگان و مستعدین برتر می‌توانند در تاریخ فوق در این نشست شرکت نمایند.

 


١٤:٠٢ - 1396/04/13    /    شماره : ٢٤٧٢٠    /    تعداد نمایش : ٢٨٠تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد نخبگان استان تهران محفوظ می باشد
آدرس: خيابان استاد نجات الهي - نرسيده به خيابان كريم خان - كوچه شهید حقيقت طلب – پلاك 17 تلفن 09601 - 88900511