رویدادهای آتی
دفتر
پیوندها
اخبار > نشست هم‌اندیشی هسته های نخبگانی برگزار می شود


  چاپ        ارسال به دوست

با حضور قائم مقام بنیاد ملی نخبگان

نشست هم‌اندیشی هسته های نخبگانی برگزار می شود

 

به گزارش روابط عمومی بنیاد نخبگان استان تهران، نشست هم‌اندیشی با برگزیدگان هسته‌های نخبگانی و با حضور قائم مقام بنیاد ملی نخبگان برگزار می‌شود.

بنیاد ملی نخبگان با هدف توانمندسازی و مشارکت دانشجویان مستعد برای حل مسائل کشور اقدام به برگزاری  «طرح شهید احمدی روشن» نمود. در این طرح که افتتاحیه آن با همکاری بنیاد نخبگان استان تهران در تاریخ 28 فروردین 96 اجرا گردید؛ استادان خبره دانشگاهی و متخصصان برتر صنعتی با شناسایی مسائل و مشکلات اصلی کشور، هسته‌های نخبگانی مسأله محور را با مشارکت دانشجویان برگزیده تشکیل داده و به صورت علمی و تخصصی در قالب طرحی مشخص و در بازه زمانی معین به حل آنها می‌پردازند.

در راستای تشکیل اولین هسته‌های نخبگانی، بنیاد نخبگان استان تهران برگزاری نشست هم‌اندیشی بررسی ملاحظات تشکیل هسته‌های نخبگانی را با حضور قائم مقام بنیاد ملی نخبگان؛ دکتر سعادت فومنی برگزار می‌نماید.

لذا از مستعدین برتر همکار در هسته‌های نخبگانی طرح شهید احمدی روشن دعوت می‌گردد جهت ثبت‌نام تا تاریخ 14 تیرماه 1396 به سامانه http://visitfarhangi.bmn.ir مراجعه و نسبت به تکمیل اطلاعات اقدام نمایند.

لازم به ذکر است که زمان دقیق برگزاری از طریق اطلاعات تماس ذکر شده در سامانه فوق به اطلاع مستعدین برتر خواهد رسید.

 

 


١٥:٥٤ - 1396/04/12    /    شماره : ٢٤٦٦٤    /    تعداد نمایش : ٤٣٣تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد نخبگان استان تهران محفوظ می باشد
آدرس: خيابان استاد نجات الهي - نرسيده به خيابان كريم خان - كوچه شهید حقيقت طلب – پلاك 17 تلفن 09601 - 88900511