رویدادهای آتی
دفتر
پیوندها
اخبار > برگزاری سومین نشست قرآنی اخلاق نخبگی در قرآن کریم ونهج البلاغه


  چاپ        ارسال به دوست

برگزاری سومین نشست قرآنی اخلاق نخبگی در قرآن کریم ونهج البلاغه

به گزارش روابط عمومی بنیاد نخبگان استان تهران، این بنیاد در راستای ترویج فرهنگ انس با قرآن و معارف عترت علیهم‌السلام در بین اجتماع نخبگانی به‌منظور ارتقای بینش دینی و تعمیق انگیزه‌های معنوی در خدمت به جامعه اقدام به برگزاری سلسله نشست‌های قرآنی با موضوع "اخلاق نخبگی در قرآن کریم و نهج البلاغه" نموده است.

سومین جلسه از سلسله نشست‌های قرآنی، با موضوع" اخلاق نخبگی در قرآن کریم ونهج البلاغه" با حضور دکتر محمدعلی انصاری توسط بنیاد نخبگان استان تهران در روز یکشنبه 8 بهمن‌ماه 1396 ساعت 15 الی 17 برگزار می شود.

دکتر محمد علی انصاری مدرس، مفسر قرآن و شارح نهج البلاغه، نویسنده و پژوهشگر، مدرس حوزه و دانشگاه است. تاکنون از وی حدود چهل عنوان کتاب چاپ شده و در حال حاضر مشغول نگارش «مشکاة» (تفسیر جامع قرآن کریم) است.

لذا بدینوسیله از کلیه نخبگان و مستعدین برتر علاقمند به حضور در این رویداد فرهنگی، دعوت می‌شود ضمن مراجعه به سامانه ثبت‌نام رویدادهای فرهنگی بنیاد نخبگان استان تهران به نشانی http://visitfarhangi.bmn.ir نسبت به تکمیل اطلاعات و ثبت نام جهت شرکت اقدام نمایند.

شایان ذکر است دومین نشست در تاریخ 6 دی‌ماه مهرماه برگزار گردید (جهت مشاهده خبر برگزاری کلیک کنید).

زمان و مکان دقیق برگزاری نشست سوم، بر اساس اطلاعات تماس درج شده در سامانه فوق، متعاقبا اطلاع‌رسانی خواهد شد.

 


١٠:٥٢ - 1396/10/24    /    شماره : ٣٠٧٣٤    /    تعداد نمایش : ٣٤٤تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد نخبگان استان تهران محفوظ می باشد
آدرس: خيابان استاد نجات الهي - نرسيده به خيابان كريم خان - كوچه شهید حقيقت طلب – پلاك 17 تلفن 09601 - 88900511