رویدادهای آتی
دفتر
پیوندها
اخبار > برگزاری دومین نشست قرآنی "اخلاق نخبگی در قرآن کریم ونهج البلاغه"


  چاپ        ارسال به دوست

نشست قرآنی، اخلاق نخبگی، بنیاد نخبگان استان تهران، دکتر محمد علی انصاری
برگزاری دومین نشست قرآنی "اخلاق نخبگی در قرآن کریم ونهج البلاغه"

به گزارش روابط عمومی بنیاد نخبگان استان تهران، این بنیاد در راستای ترویج فرهنگ انس با قرآن و معارف عترت علیهم‌السلام در بین اجتماع نخبگانی به‌منظور ارتقای بینش دینی و تعمیق انگیزه‌های معنوی در خدمت به جامعه اقدام به برگزاری سلسله نشست‌های قرآنی با موضوع "اخلاق نخبگی در قرآن کریم و نهج البلاغه" نموده است.

دومین جلسه از سلسله نشست‌های قرآنی، با موضوع" اخلاق نخبگی در قرآن کریم ونهج البلاغه" با حضور دکتر محمدعلی انصاری توسط بنیاد نخبگان استان تهران در روز چهارشنبه 6 دیماه 1396 ساعت 15 الی 17 برگزار می شود.

دکتر محمد علی انصاری مدرس، مفسر قرآن و شارح نهج البلاغه، نویسنده و پژوهشگر، مدرس حوزه و دانشگاه است. تاکنون از وی حدود چهل عنوان کتاب چاپ شده و در حال حاضر مشغول نگارش «مشکاة» (تفسیر جامع قرآن کریم) است.

لذا بدینوسیله از کلیه نخبگان و مستعدین برتر علاقمند به حضور در این رویداد فرهنگی، دعوت می‌شود ضمن مراجعه به سامانه ثبت‌نام رویدادهای فرهنگی بنیاد نخبگان استان تهران به نشانی http://visitfarhangi.bmn.ir  نسبت به تکمیل اطلاعات و ثبت نام جهت شرکت اقدام نمایند.

شایان ذکر است اولین نشست در تاریخ 5 مهرماه برگزار گردید. (جهت مشاهده خبر برگزاری کلیک کنید(

زمان و مکان دقیق برگزاری نشست دوم، بر اساس اطلاعات تماس درج شده در سامانه فوق، متعاقبا اطلاع‌رسانی خواهد شد.

 


١٣:٣٠ - 1396/09/11    /    شماره : ٢٩٣٣٠    /    تعداد نمایش : ٣٣٢تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد نخبگان استان تهران محفوظ می باشد
آدرس: خيابان استاد نجات الهي - نرسيده به خيابان كريم خان - كوچه شهید حقيقت طلب – پلاك 17 تلفن 09601 - 88900511