رویدادهای آتی
دفتر
پیوندها
اخبار > برنامه تبادل دانشمندان جوان برگزار می شود


  چاپ        ارسال به دوست

طی همکاری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری با وزارت علوم و فناوری چین

برنامه تبادل دانشمندان جوان برگزار می شود

 

به گزارش روابط عمومی بنیاد نخبگان استان تهران، برنامه تبادل دانشمندان جوان طی همکاری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری با وزارت علوم و فناوری چین اجرایی شده است. طی تفاهم همکاری صورت گرفته، محققین ایرانی با محوریت بنیاد ملی نخبگان می‌توانند از فرصت‌های مشارکت در این برنامه بهره‌مند شوند. از جمله شرایط لازم جهت دریافت حمایت مربوط به فعالیت در موسسات تحقیقاتی چین (به مدت شش ماه تا یک سال) سن محققین متقاضی است که باید کمتر از 45 سال بوده و دارای مدرک دکترا و یا آنکه سابقه 5 سال کار تحقیقاتی داشته باشند. مستعدین برتر متقاضی بهره‌مندی از تسهیلات فوق می‌توانند با مراجعه به وبگاه talented young scientist program کلیه اطلاعات مربوط به این برنامه (اعم از مدارک مورد نیاز، نحوه ثبت درخواست همکاری، ...) را ملاحظه نمایند. همچنین فرصت‌های پژوهشی پیشنهادی در بخش  job list قابل مشاهده می‌باشد.

 

متقاضیان پس از تکمیل فرم درخواست مربوطه و همچنین دریافت نامه موافقت (Letter of Consent) از موسسه مربوطه در چین جهت همکاری، می‌توانند مدارک مذکور را حداکثر تا تاریخ 1396/6/31 در سامانه hamandishan.bmn.ir بارگذاری نمایند تا اقدامات لازم توسط بنیاد ملی نخبگان جهت بررسی درخواست‌های واصله و اعلام درخواست‌های مورد تایید به طرف چینی صورت گرفته و در نهایت براساس اطلاعات تماس ذکر شده در سامانه فوق مراتب به مستعدین برتر اطلاع‌رسانی خواهد شد.

 

 


١٤:٤٦ - 1396/04/19    /    شماره : ٢٤٣٩٥    /    تعداد نمایش : ٣١٦٦تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد نخبگان استان تهران محفوظ می باشد
آدرس: خيابان استاد نجات الهي - نرسيده به خيابان كريم خان - كوچه شهید حقيقت طلب – پلاك 17 تلفن 09601 - 88900511