رویدادهای آتی
دفتر
پیوندها
اخبار > امروز فضیلت زنده نگه داشتن یاد شهدا ،کمتر از شهادت نیست. (رهبر معظم انقلاب)


  چاپ        ارسال به دوست

کاروان نور؛ تعالی فرهنگی-نخبگانی با حفظ ارزش‌های دفاع مقدس

امروز فضیلت زنده نگه داشتن یاد شهدا ،کمتر از شهادت نیست. (رهبر معظم انقلاب)

جنگ تحمیلی به فرموده رهبر معظم انقلاب یک گنج است. رویداد فرهنگي-اجتماعی راهيان نور براي حفظ آثار و بركات گنجينه تمام نشدني دفاع مقدس و در راستاي حفاظت از اين ارزش‌هاي گرانقدر می‌باشد. حضور در مكان‌هاي مقدس و خاكريزهاي خط مقدم جبهه، پیوند دهنده فرهنگي نسل جديد با نسل امنیت‌آوران با هدف زنده نگه داشتن ياد و خاطره حماسه‌آفرينان هشت سال دفاع مقدس و پاسداشت ارزش‌هاي معنوی آن است. در حقیقت، اردوی راهيان نور يك دانشگاه معنوی است که عشق به میهن عزیز اسلامی و ارزش‌های فرهنگی و جانفشانی شهدا و جانبازان را به تصویر می‌کشد.

یادمان‌های دفاع مقدس و مشهد شهیدان سال‌های جنگ تحمیلی اکنون به یک آوردگاه بزرگ فرهنگی اجتماعی تبدیل شده است که عطش نسل جدید به معرفت پاک و اصیل دلاورمردانی را سیراب می‌کند که در راه دفاع از میهن و حفظ نظام و ارزش‌های اسلامی از خودگذشتگی را به حد اعلاء رساندند.

مهم‌ترین رسالت بنیاد نخبگان استان تهران در برگزاری رویداد راهیان نور و اعزام هرچه باشکوه‌‌تر نخبگان و استعدادهای برتر به مناطق جنوب، انتقال ارزش‌ها و فرهنگ دفاع مقدس به این نسل می‌باشد. نخبگان و استعدادهای برتر در اين حركت معنوي، ايثارگري و از خود‌گذشتگي دليرمردان دفاع مقدس و امنيت‌آوران امروز جامعه ایرانی اسلامی را حضورا درک خواهند کرد.

کلیه نخبگان و مستعدین برتر جهت شرکت در این رویداد فرهنگی می‌توانند با مراجعه به آدرس http://visitfarhangi.bmn.ir ثبت نام نمایند. اطلاعات برگزاری این رویداد فرهنگی معنوی بر اساس اطلاعات تماس ذکر شده در سامانه فوق به اطلاع مستعدین برتر خواهد رسید.

 


١٥:٥٦ - 1396/03/27    /    شماره : ٢٤٢٥٣    /    تعداد نمایش : ٨٠٣تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد نخبگان استان تهران محفوظ می باشد
آدرس: خيابان استاد نجات الهي - نرسيده به خيابان كريم خان - كوچه شهید حقيقت طلب – پلاك 17 تلفن 09601 - 88900511