رویدادهای آتی
دفتر
پیوندها
اخبار > سلسله نشست‌های قرآنی "اخلاق نخبگی در قرآن کریم ونهج البلاغه" برگزار می شود


  چاپ        ارسال به دوست

سلسله نشست‌های قرآنی "اخلاق نخبگی در قرآن کریم ونهج البلاغه" برگزار می شود

بنیاد نخبگان استان تهران در راستای ترویج فرهنگ انس با قرآن و معارف عترت علیهم‌السلام در بین اجتماع نخبگانی به‌منظور ارتقای بینش دینی و تعمیق انگیزه‌های معنوی در خدمت به جامعه اقدام به برگزاری سلسله نشست‌های قرآنی با موضوع "اخلاق نخبگی در قرآن کریم و نهج البلاغه" نموده است.

سلسله نشست‌های قرآنی، با موضوع "اخلاق نخبگی در قرآن کریم و نهج البلاغه" با حضور دکتر محمدعلی انصاری در بنیاد نخبگان استان تهران برگزار می شود.

دکتر محمد علی انصاری مدرس، مفسر قرآن و شارح نهج البلاغه، نویسنده و پژوهشگر، مدرس حوزه و دانشگاه است. تاکنون از وی حدود چهل عنوان کتاب چاپ شده و در حال حاضر مشغول نگارش «مشکاة» (تفسیر جامع قرآن کریم) است.

لازم به ذکر است که نشست قرآنی "صفات برجسته انسان‌های الهی در قرآن کریم" در سال 95 با سخنرانی ایشان در بنیاد نخبگان استان تهران برگزار گردیده است.

لذا بدینوسیله از کلیه نخبگان و مستعدین برتر علاقمند به حضور در این رویداد فرهنگی، دعوت می‌شود ضمن مراجعه به سامانه ثبت‌نام رویدادهای فرهنگی بنیاد نخبگان استان تهران به نشانی http://visitfarhangi.bmn.ir نسبت به تکمیل اطلاعات و ثبت نام جهت شرکت اقدام نمایند.

خاطرنشان می گردد ثبت نام در سامانه فوق جهت شرکت ضروری می باشد، همچنین آوردن همراه در صورت ثبت نام بلا مانع است.

شایان ذکر است اولین نشست در  تاریخ 5 مهرماه  1396 ساعت 10 الی 12 در محل بنیاد نخبگان استان تهران برگزار می‌گردد.

ثبت نام در سامانه فوق جهت هماهنگی حضور ضروری است.

 

 


١٢:١٤ - 1396/06/05    /    شماره : ٢٤١١٥    /    تعداد نمایش : ١٣٨٤تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد نخبگان استان تهران محفوظ می باشد
آدرس: خيابان استاد نجات الهي - نرسيده به خيابان كريم خان - كوچه شهید حقيقت طلب – پلاك 17 تلفن 09601 - 88900511