رویدادهای آتی
دفتر
پیوندها
اخبار > همکاری داوطلبانه مستعدین برتر با جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران


  چاپ        ارسال به دوست

همکاری داوطلبانه مستعدین برتر با جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران

بنیاد نخبگان استان تهران به منظور ارتقای شناخت اجتماع نخبگانی از نیازها و شرایط واقعی جامعه و بر اساس سیاست‌های سند راهبردی کشور در امور نخبگان مبنی بر استفاده از ظرفیت‌های موجود در کشور برای نیل به اهداف تعیین شده در حوزه نخبگانی و همچنین بنا به ضرورت بسترسازی برای اثرگذاری اجتماع نخبگانی در جامعه بومی و تعمیق انگیزه‌های معنوی در خدمت به جامعه؛ زمینه همکاری داوطلبانه مستعدین برتر با جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران را در قالب اردوی جهادی فراهم نموده است. این همکاری در گام اول بصورت اردوی جهادی همای رحمت در راستای اجرای برنامه‌های جمعیت در دهه سوم ماه مبارک رمضان در قالب تهیه و توزیع اقلام غذایی، برپایی سفره‌های مهربانی (ضیافت افطار)، گلریزان، ... ویژه خانواده‌های مستمند در استان تهران اجرا می‌گردد.  

کلیه مستعدین برتر علاقمند می‌توانند آمادگی خود را از طریق ثبت نام در سامانه visitgarhangi.bmn.ir اعلام نمایند. لازم به ذکر است که زمان و مکان دقیق برگزاری اردوی جهادی همای رحمت از طریق اطلاعات تماس ذکر شده در سامانه فوق به اطلاع مستعدین برتر خواهد رسید.


١٥:٢٠ - 1396/03/16    /    شماره : ٢٤٠٧٧    /    تعداد نمایش : ١٢٥٣تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد نخبگان استان تهران محفوظ می باشد
آدرس: خيابان استاد نجات الهي - نرسيده به خيابان كريم خان - كوچه شهید حقيقت طلب – پلاك 17 تلفن 09601 - 88900511