رویدادهای آتی
دفتر
پیوندها
اخبار > ثبت نام و شرکت در اردوهای جهادی آغاز شد


  چاپ        ارسال به دوست

با هدف ترویج اقتصاد مقاومتی و محرومیت زدایی

ثبت نام و شرکت در اردوهای جهادی آغاز شد

ثبت نام و شرکت دراردوهای جهادی با هدف خودسازی ، ترویج اقتصاد مقاومتی و محرومیت زدایی وفراهم کردن فضا و بستر برای پیشرفت و آبادانی کشورآغاز شد

به گزارش روابط عمومی بنیاد نخبگان استان تهران ؛ طبق اقدام ملی سندراهبردی کشور در امور نخبگان گسترش اردوهای جهادی، بازدیدها و دوره‌های آموزشی و احیای دوره‌های کارورزی و کارآموزی اختیاری به منظور ارتقای شناخت اجتماع نخبگانی از نیازها و شرایط واقعی جامعه با هدف هدایت اجتماعات نخبگانی در دستور کار بنیاد ملی نخبگان است.

ایجاد روحیه کارآفرینی، مسئولیت پذیری همه جانبه، مشارکت اجتماعی، روحیه جمعی در میان دانشجویان، محرومیت زدایی و بالابردن فرهنگ جهادی، اجرای اندیشه های راهبری رهبر معظم انقلاب اسلامی، ایجاد وحدت ملی و انسجام اجتماعی و ... با محور کمک به توانمند سازی محرومین از اهداف اصلی اردوهای جهادی است.

لذا بدینوسیله از علاقمندان به حضور در این رویداد فرهنگی، دعوت می‌شود ضمن مراجعه به سامانه ثبت‌نام رویدادهای فرهنگی بنیاد نخبگان استان تهران به نشانی http://visitfarhangi.bmn.ir نسبت به  ثبت نام و شرکت  اقدام کنند.

 


١١:٤٤ - 1395/09/20    /    شماره : ١٩٨٢٠    /    تعداد نمایش : ١٢٩٥تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد نخبگان استان تهران محفوظ می باشد
آدرس: خيابان استاد نجات الهي - نرسيده به خيابان كريم خان - كوچه شهید حقيقت طلب – پلاك 17 تلفن 09601 - 88900511